Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Skieblewo

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dzień pokazowy 2026-05-18

Działka rolno-budowlana przy lesie Krugło

Krugło(Skieblewo + 18 km)

235 000 zł46 300 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rozległa posiadłość z siedliskiem (4,63 ha) Twoja enklawa spokoju na Podlasiu Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku i ogromnej przestrzeni na wyłączność? Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Plażowa

Płaska(Skieblewo + 19 km)

380 000 zł1 935 m² 196,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam na prezentacje działki budowlanej położonej bezpośrednio nad jeziorem Orle w Płaskiej. Działka o powierzchni 1760m2 w kształcie trapezu idealna pod budowę domu rodzinnego ale.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Hamulka

Hamulka(Skieblewo + 15 km)

949 000 zł190 m² 4 994,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż oferowany jest solidny dom wolnostojący z 1982 roku, położony w spokojnej okolicy na terenie gminy Dąbrowa Białostocka. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gorczyca

Gorczyca(Skieblewo + 19 km)

790 000 zł10 100 m² 78,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*linia brzegowa do jeziora orle*działka budowlana Z możliwością prowadzenia usług*10100 M2 powierzchni*okolice podlasia W miejscowości gorczyca* Zapraszamy do zapoznania się z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dąbrowa Białostocka

Centrum,Dąbrowa Białostocka(Skieblewo + 14 km)

155 000 zł33 200 m² 4,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa położona w gminie Dabrowa Białostocka (ok 5 km) powiecie sokólskim ( ok 33km) - na działce znajduje się niewielki fragment lasu (ok. 0,8 ha), a w pobliżu przepływa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Serski Las

Serski Las(Skieblewo + 25 km)

386 840 zł9 671 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***uwaga*** działka inwestyyjna***mpzp usługi komunikacyjne I projekt stacji paliw*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości w miejscowości Serski Las gmina Płaska powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kołłątaja

Centrum,Dąbrowa Białostocka(Skieblewo + 14 km)

348 000 zł113 m² 3 079,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: warsztat samochodowy w Dąbrowie Białostockiej gotowy do pracy lub pod inną działalność Dąbrowa Białostocka, ul. Kołłątaja Powierzchnia całkowita budynku: 113 m2 Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Gruszki

Gruszki(Skieblewo + 11 km)

167 500 zł6 700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***powierzchnia 6700***miejscowość gruszki***turystyczna lokalizacjia***gmina płaska*** Mamy zaszczyt zaprezentować nieruchomość w postaci działki rolnej położonej we wsi Gruszki w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Skieblewo,podlaskie

150 000 zł2 300 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dalny Las

Dalny Las(Skieblewo + 24 km)

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Działka położona w miejscowości Dalny Las nad jeziorem Serwy, w gminie Gmina Płaska Lokalizacja: spokojna, leśna okolica - idealna dla osób ceniących prywatność.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij